Cześć, z tej strony Ania.

Ciesze się, że jesteś. Jeżeli trafiłaś/eś na moją stronę to znaczy, że albo interesujesz się projektowaniem wnętrz i szukasz inspiracji albo właśnie nie masz o tym bladego pojęcie i szukasz kogoś kto pomoże Ci w procesie projektowania i przeprowadzanie prac wykończeniowych.
Poznaj mnie trochę bliżej i zobacz czym kieruję się w mojej pracy.

 

 1. Projektowanie to zarówno moja praca jak i pasja. Projektuje z miłością i uwagą.
 2. Tworzę projekty do mieszkania, a nie do pism wnętrzarskich. W gazetach o wnętrzach możemy znaleźć obecnie bardzo dużo inspiracji. Należy pamiętać, że nie wszystkie pomysły będą dla Ciebie dobre. Dlatego pomogę Ci dopasować Twoje inspiracje do Twojego wnętrza.
 3. Zawsze projektuje indywidualnie pod każdego klienta. To Ty będziesz mieszkał w skończonym mieszkaniu i to Ty musisz się tam dobrze czuć.
 4. Ja osobiście najbardziej lubię projekty w stonowanych i ponadczasowych kolorach, ale to ja. Jeżeli Ty lubisz zaszaleć we wnętrzu to nie ma problemu. Zrobimy taki projekt, który będzie pasował do Ciebie.
 5. Funkcjonalność to podstawa dlatego zawsze przygotowuje dwa, trzy projekty funkcjonalne. Omawiamy je wspólnie i wybieramy to co będzie dla Ciebie najlepsze. Następnie powstaje projekt wizualny.
 6. Lubię jak masz wybór i porównanie dlatego zawsze przygotowuje kilka projektów z rożnymi materiałami i kolorami.
 7. Dotrzymuje słowa i nie obiecuję gruszek na wierzbie czy gwiazdek z nieba.
 8. Wychodzę z założenia, że czas to pieniądz, zarówno mój jak i Twój, dlatego z ekipami do prac remontowych działam terminowo i odpowiedzialnie.
 9. Współpracuje tylko z odpowiedzialnymi i doświadczonymi ekipami budowlano-remontowymi. Nie godzę się na fuszerki.
 10. Szanuje każdego mojego Klienta dlatego od samego początku ustalamy jedną cenę za projekt i zakres świadczonych usług.
 11. Kocham moich Klientów. Mam nadzieję, że z wzajemnością.
 12. Projektowanie wnętrz to proces, który wymaga czasu i konsultacji. Przygotuj się że będziemy w stałym kontakcie.
Wiem, że podjęcie decyzji o zatrudnieniu projektanta nie jest łatwa. Rozumiem Twoje obawy, że projekty i projektanci to wydatek. Pamiętaj, że zawsze możemy się spotkać na kawę lub herbatę i porozmawiać.

 

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Wiadomość

Droga do mnie: